MARKA VE PATENT TESCİL

Marka Tescili

Şirketinizin tüm mal ve hizmetlerini koruyan, rakiplerinizden ayırmayı sağlayan marka, şirketinizin en önemli sermayesidir. Markalaşmak, marka tescili, isim tescili olarak bilinen bu işlem siz ürün ve hizmetinizle ilgili hukuki haklar kazandırır. Tüm bu artılarla günümüz şartlarında bir işletmenin markalaşma süreci en önemli işlerinden biri haline gelmiştir.

Neler Marka Tescili Olabilir?

Kişilerin isimleri, sloganlar, şekiller, sayılar ve her türlü işaret marka tesciline konu olabilir.

Neden Marka Tescili Yaptırılmalıdır?

Kendi markanızın sahibi olmak isterseniz, bunun için markanızı tescil ettirmeniz gerekmektedir. Bunu yapabilmek için de tescili işlemleri hakkında birçok bilgiye ulaşmanız gerekecek. Marka tescili için sizde başvuru yaparak marka tescil hakkını üzerinize alabilirsiniz. İster şahıs üstüne isterseniz de kurum üzerine marka tescili yaptırabilirsiniz. Ürününüzün farklı firmalar tarafından taklidinin olmasını engellemek isterseniz siz de marka tescil hizmetinden yararlanabilirsiniz. Taklit edilme ihtimalinin önüne geçmek için sizde on yıl tescil hakkını üzerinize olarak markanızın logosunu ve hizmetlerinizi garanti altına alabilirsiniz.

Marka Ve Patent Tescil

Marka tescili hizmeti konusunda müşterilerine en iyi desteği sunan firmamız bu konuda yolun en başından en sonuna kadar gerekli her türlü danışmanlığı vermektedir. Marka tescil başvurusunu Türkiye’de yerleşik düzende olan ve ticari faaliyette bulunan herkes yapabilme hakkına sahiptir. Sizde uygun ücretler ile markanızı en kısa zamanda tescil ettirerek faaliyetlerinize güven içinde devam etmek için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.